Portokalli Shqiptare

Filma Shqiptare
Himni i Portokallise

Kini durim ndersa videoja hapet


Advertisements
Informacione mbi Portokalline
Titulli i Videos: Himni i Portokallise

Pershkrimi: Kenga e fundit e Alo mirmroma. Himni i Portokallise

Kjo video eshte pare gjithsej: 4342 here

 Portokalli te tjera:
 Nasi - Portokalli 11-2
Portokalli 11-2 me Nasin Naqen dhe Dhimitrin
Gjithsej eshte shikuar: 2871

 Ferdi dhe Elsa - Portok...
Portokalli 11-11 me Ferdin dhe Elsen
Gjithsej eshte shikuar: 3422

 Te burgosurit - Dy fjal...
Dy fjale me Te burgosurit
Gjithsej eshte shikuar: 10666


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
Muzik Shqip
Shto kete Video ne Web Site tend